Wysokiej jakości sprzęt, a także profesjonalna kadra specjalistów to coś, co wyróżnia naszą drukarnię z Warszawy.
24 czerwca 2019

Po czym poznasz profesjonalną i nowoczesną drukarnię?


Po czym poznasz profesjonalną i nowoczesną drukarnię?

Osoby marzące o tym, aby wydać książkę, muszą najpierw znaleźć odpowiednią drukarnię. Godna polecenia firma z tej branży odznacza się profesjonalizmem, a także stosuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Oferuje fachowe przygotowanie materiałów do druku, używa sprzętu z wysokiej półki, a do tego umożliwia swoim klientom dokładne zapoznania się z ofertą online. Przykładem może być nasza drukarnia, która już na początku podaje koszt wydania książki. Możesz sprawdzić tę informację, używając kalkulatora dopasowanego do każdego rodzaju produktu.

Dobre wyposażenie

Wysokiej jakości sprzęt to nieodzowny element każdej profesjonalnej drukarni. Zestaw urządzeń powinien umożliwiać drukowanie w sposób kompleksowy. Realizacja wszystkich czynności związanych z produkcją wyrobu poligraficznego, tzw. prepress-press-postpress, to już po prostu konieczność.

Niezbędną częścią drukarni jest również introligatornia. Dzięki niej możliwe jest profesjonalne oprawianie książek oraz innych publikacji. Wyposażenie musi być nie tylko zróżnicowane, ale przede wszystkim powinno zapewniać precyzyjne docinanie arkuszy i wierne odwzorowanie kolorów – najlepiej w przestrzeni barw CMYK.

Szerokie możliwości wyboru

Profesjonalna drukarnia, która stara się nadążać za oczekiwaniami klientów, posiada różnorodną ofertę. W ten sposób zlecający powinni móc swobodnie określać parametry takie jak:

  • rodzaj oprawy – miękka, twarda, klejona czy szyto-klejona,
  • odmiana papieru – zwykły, powlekany, kredowy albo matowy,
  • format książki – A4, A5 albo B5.

Każda z opcji powinna być dokładnie opisana na stronie internetowej albo w folderze drukarni, aby klient mógł jak najszybciej dokonać wyboru. Dla szczególnie niecierpliwych wprowadziliśmy w naszej drukarni opcję druku z formatu PDF. Druk cyfrowy odznacza się wręcz ekspresowym tempem realizacji, a jego coraz niższe koszty sprawiają, że autorzy chętnie sięgają po tę opcję.

Doświadczenie i wiedza

Pisarze, a także same wydawnictwa, korzystają z usług drukarni również w celu uzyskania porady. Profesjonalna firma zatrudnia osoby z odpowiednią wiedzą, wykształceniem i doświadczeniem w dziedzinie poligrafii. Potrafią one właściwie doradzić klientowi, czyli znaleźć kompromis pomiędzy ceną, jakością druku i terminem realizacji zlecenia. Naszą drukarnię tworzy zespół osób o wysokich kwalifikacjach. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach poligrafii. Zapewniamy klientom obsługę w takich językach jak polski, angielski i niemiecki.

Na sam koniec – próbki

Dobra drukarnia pokazuje swoim klientom potencjalny efekt realizacji zlecenia. Dlatego odwiedzając jej siedzibę, warto zapoznać się z próbkami wydruków oraz materiałów. W ten sposób można samodzielnie ocenić, czy jakość farby i danej techniki jest zadowalająca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez stronę internetową lub osobistą wizytę w drukarni. Działamy w miejscowości Marki niedaleko Warszawy. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, a także złożyć zamówienie przez Internet. Serdecznie zapraszamy!


Wróć do listy artykułów

Powered by MasterApps