Drukowanie książki z pdf

Cyfrowe drukowanie książek to ostatnimi czasy bardzo modny trend w poligrafii. Wydruk cyfrowy nie tylko gwarantuje szybkość realizacji oraz jej dokładność, zarówno przy pierwszym egzemplarzu, jak i ostatnim, ale także niskie koszty, nawet przy niewielkim nakładzie. Powyższe zalety zachęcają do drukowania książek, które jeszcze niedawno były tylko zwykłym plikiem pdf na komputerze.

Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom współczesnego rynku, nasza drukarnia postanowiła poszerzyć swoją ofertę o profesjonalny druk książki z wersji pdf. Tego typu rozwiązanie gwarantuje szybkości realizacji, dzięki możliwości przesłania pliku poprzez sieć online, jak i uniwersalność oraz łatwy dostęp dla każdego, gdyż pliki pdf mogą być tworzone przez każdego użytkownika, bez potrzeby posiadania specjalistycznego oprogramowania.

Drukowanie książki z pdf to wygoda dla każdej ze stron. Program Adobe oferuje opcję druku w formie booklet, co oznacza, że druk przystosowany jest do książki. Tym samym, przesyłając do siedziby naszej firmy plik pdf z własną książką lub książką klienta, w przypadku wydawcy, zyskujesz pewność, że zarówno Ty, jak i my będziemy pracować na takim samym pliku, a to oznacza, że wydruki będą dokładnie takie jakich oczekujesz.

Nasze Mazowieckie Centrum Poligrafii oferuje tani druk książek z plików pdf. Dzięki szerokiej gamie maszyn poligraficznych jesteśmy w stanie zagwarantować tanie wydruki cyfrowe książek, który dzięki plikom przesyłanym online jest niezwykle szybki i terminowy. Zastosowanie plików cyfrowych oraz możliwość przesyłania ich przez sieć znacznie skraca czas realizacji. Dla nas liczy się zadowolenie klienta, dlatego też stawiamy na wysokiej jakości usługi, w pełni terminowe, tanie i sprawne. Wybierając naszą usługę, jaką jest drukowanie książki z pdf wybierasz najlepszą ofertę w kraju!

Przekazywane do nas pliki pdf zawierające wewnątrz tekst książki wraz z okładką to jednak z najlepszych form realizacji zlecenia. Drukowanie książek odbywa się w formie cyfrowej, na podstawie przesłanego lub przyniesionego przez klienta pliku pdf, który odzwierciedla dokładną, ostateczną formę tekstu wydrukowanego. Co więcej, jest on stały i niezmieniany, dzięki czemu zyskujesz pewność, że każda kolejna kopia lub dodruk egzemplarzy książkowych będzie tak sam, jak jego pierwszy wydruk. Od teraz nie musisz się martwić, że decydując się na duży nakład książki, któraś z kopii będzie różnić się od innych.

Drukowanie książek z plików pdf to nie tylko współczesność, ale i przyszłość poligraficzna i introligatorska. Tani druk cyfrowy oferuje nowe możliwości i jeszcze lepszą jakość w stosunku do standardowej – postaw na perfekcyjną jakość tekstu, pełną gamę barw CMYK okładki i profesjonalne zszycie każdego elementu! Zleć nam wydruk książki i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać z kompleksową obsługą!

Powered by MasterApps