Jak wydrukować książkę

Wysokonakładowe drukowanie książek to nie lada zadanie – wymaga odpowiedniego sprzętu, przygotowania oraz wiedzy. Wszystkie te elementy składają się na wysokiej jakości efekt finalny. Tylko profesjonalne podejście do tematu jest w stanie sprawić, że wydrukowana książka, zarówno w niewielkim, jak i dużym nakładzie osiągnie swój zamierzony sukces.

Współcześnie coraz więcej osób zastanawia się nad tym, jak wydrukować książkę, jakie etapy trzeba pokonać oraz jakie działania poczynić, aby na biurku, przed naszymi oczami pojawiła się papierowa wersja zapisanego wcześniej słowa. Drukowanie we własnym zakresie, z domową lub firmową drukarką przy boku nie jest najlepszym pomysłem – nie zawsze tego typu urządzenia działają poprawnie, a do tego nie jest to tani biznes. Zdarza się, że pobierają nierówno kartki z podajnika, a także rozmazują tusz i niszczą tym samym część pracy. Co więcej, nie są one w stanie udźwignąć dużego nakładu, a raczej ograniczają nas do zaledwie kilku egzemplarzy, jak nie jednego długiego. W jaki zatem sposób wydrukować książki?

Nasza firma to nowoczesny park maszyn, który pomaga w stworzeniu publikacji w dużym nakładzie, a tym samym oferuje wysokiej jakości usługę, jaką jest druk książki. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy wydawca wie jak zabrać się za to zadanie, od czego zacząć, a na czym zakończyć prace. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza posiada długoletnie doświadczenie w branży poligraficznej, co sprawia, że wydruk książki to dla nich codzienność. Swoją wiedzę i doświadczenie dzielą z klientami, którzy szukają sposobu na wydanie dzieła w formie papierowej. Co ważne, prócz porady nasi doradcy i technicy, w pełni profesjonalnie przeprowadzą Cię przez proces zamówienia, aż po finalną formę współpracy, jaką jest drukowanie książek w interesującym klienta nakładzie.

Warto zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów jak oprawa, wielkość marginesów oraz rodzaj druku, zarówno w nakładzie niewielkim, jak i tym opiewającym na kilkaset egzemplarzy. Drukowanie książek w naszej firmie odbywa się przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu, gwarantującego najwyższej jakości wydruk książki. Co więcej, zapewniamy tani druk w różnej technologii, zarówno offsetowej, jak i w druku kredowym. Zdajemy sobie sprawę, że drukowanie dużego nakładu książkowego to inwestycja dla każdego wydawcy, dlatego gwarantujemy atrakcyjne ceny za każdą realizację. Tanio, szybko i profesjonalnie! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta odpowiadała na różnorodne oczekiwania klientów, którzy zastawiają się nad tym, jak wydrukować książkę, dlatego stawiamy na szerokie spektrum gramatur papieru, jak i mnogość formatów druku książek. Oferujemy wydruki książek w okładce miękkiej, jak i twardej, dostosowując tym samym ofertę do wymagań nie tylko wydawców, ale także i potencjalnych odbiorców książki. Do wyboru jest także możliwość realizacji książki w czterech opcjach: klejonej oprawie, szyto-klejonej, zeszytowej oraz w oprawie spiralnej.

W razie dodatkowych pytań związanych z tym, jak tanio wydrukować książki służymy pomocą oraz radą wyspecjalizowanej kadry pracowniczej. Zapraszamy także do zapoznania się z kalkulatorem, który przybliży szacowane koszty drukowania książek w interesującym Cię nakładzie.

Powered by MasterApps